قوانین و مقررات

کاربر گرامی:

لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از فروشگاه اینترنتی فالیزیران به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی فالیزیران و استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی،  رسانه های تصویری و متنی فروشگاه اینترنتی فالیزیران و سایر خدمات ارائه شده توسط در این  فروشگاه اینترنتی فالیزیران به معنای آگاهی و پذیرش شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از فروشگاه اینترنتی فالیزیران است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی فالیزیران از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است آخرین شرایط و قوانین مندرج در فروشگاه اینترنتی فالیزیران، به منزله قوانین و مقررات حاکم بر این سایت می باشد.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی فالیزیران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی فالیزیران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی فالیزیران اقدام کند.
همچنین از آنجا که فروشگاه اینترنتی فالیزیران یک وب‌سایت فروش آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به خرید کالا یا خدمات از فروشگاه اینترنتی فالیزیران اقدام می‌کند.

 

شرایط کالاها

  • محصولات و خدمات ارایه شده در این فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین به فروش می‌رسند.
  • مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده تولید کننده آن بوده و  فروشگاه اینترنتی فالیزیران واسطه ای جهت برقراری ابن رابطه بین خریدار(کاربر) وتولید کننده است.
  • فاکتور کالاها در صورت درخواست خریدار توسط فروشگاه اینترنتی فالیزیران ارسال می‌شود.
  • خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
  • سفارش‌هایی که  تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 روز کاری بعد ارسال خواهند شد.
  • منظور از ۱ روز کاری، زمان آماده‌سازی، بسته بندی و مقدمات ارسال کالا، براساس روش ارسال مورد درخواست خریدار در زمان ثبت سفارش می باشد و امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.
  • در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و فروشگاه اینترنتی فالیزیران تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت ارسال نماید.
  • در شرایط خاص مثل جشنواره فروش، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و فروشگاه اینترنتی فالیزیران مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

 

 

ارتباطات الکترونیکی

 

هنگامی که شما از فروشگاه اینترنتی فالیزیران استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌نمایید و یا به فروشگاه اینترنتی فالیزیران ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی فالیزیران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی فالیزیران ا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی فالیزیران را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که شماره های 3000505، 90003030 و 500010402766001 تنها شماره‌‌هایی است که فروشگاه اینترنتی فالیزیران از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌های سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه فروشگاه اینترنتی فالیزیران را به اطلاع کاربران می‌رساند، همچنین ممکن است فروشگاه اینترنتی فالیزیران از طریق این شماره ها برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظر سنجی ارسال کند و روشن است که تنها امکان دریافت پیام‌های شما از طریق 500010402766001 وجود دارد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان روشگاه اینترنتی فالیزیران، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی فالیزیران است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@faliziran.com اطلاع دهید.